ست مراقبت پوست تخصصی نوایج اسکین ریلیف پوست حساس کد 44480

Novage Skinrelief Pro Resilient comfort

از {{model.count}}
ست نوآج Skinrelief Set یک روتین پیشرفته مراقبت از پوست روزانه است که به طور ویژه برای هدف قرار دادن نیازهای پوست حساس و با مزایای ضد پیری فرموله شده است.از نظر بالینی ثابت شده است که حساسیت پوست را کاهش می دهد، چین و چروک را کاهش می دهد و استحکام را بهبود می بخشدفرموله شده با مواد حساس مراقبت کنندهفعال ملایم و طبیعی شبه رتینول، کلاژن و الاستین را تحریک می کند
9,570,000
6,700,000 تومان
30%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

به من اطلاع بده
تعداد
نوع
تنها {{model.stock}} عدد در انبار آیشن باقی مانده
 • {{value}}
کمی صبر کنید...
تضمین کیفیت و مشاوره رایگان
ارسال رایگان خریدهای بالای ۲ میلیون تومان
ضمانت اصل بودن کالا ، هدایای ویژه با عضویت در فروشگاه آیشن
ضمانت قیمت

توضیحات اجمالی

ست نوآج Skinrelief Set یک روتین پیشرفته مراقبت از پوست روزانه است که به طور ویژه برای هدف قرار دادن نیازهای پوست حساس و با مزایای ضد پیری فرموله شده است.از نظر بالینی ثابت شده است که حساسیت پوست را کاهش می دهد، چین و چروک را کاهش می دهد و استحکام را بهبود می بخشدفرموله شده با مواد حساس مراقبت کنندهفعال ملایم و طبیعی شبه رتینول، کلاژن و الاستین را تحریک می کند

بیشتر

روتین کامل مراقبت از پوست که به طور ویژه برای هدف قرار دادن نیازهای پوست حساس و واکنش پذیر با مزایای ضد پیری طراحی شده است. این محصول دارای فناوری Ultra Calm است که برای حالت دادن به سد پوست و کاهش حساسیت پوست کار می کند، DermaLift Active مانند رتینول ملایم و طبیعی که به آرامی علائم پیری را کاهش می دهد و محافظ آلودگی 3 بعدی.

NovAge Skin Relief از نظر بالینی ثابت شده است:

 • کاهش حساسیت پوست
 • بهبود شرایط پوست حساس/واکنشی مانند خشکی پوست، زبری و قرمزی
 • کاهش چین و چروک
 • بهبود استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست

حساسیت پوست را کاهش می دهد، چین و چروک را کاهش می دهد، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد - از نظر بالینی ثابت شده ∆1

پوست احساس راحتی، تسکین و آرامش می کند*

برای جلوگیری از واکنش های پوستی در آینده طراحی شده است

فرمولاسیون ویژه برای پوست های حساس!

 • محصولات ملایم
 • فرمول های خودنگهدار
 • مواد حساس مراقبت کننده
 • فعال های ملایم و موثر
 • فرمولاسیون با pH متعادل
 • با در نظر گرفتن میکروبیوم پوست طراحی شده است
 • طراحی شده به صورت غیر کومدون زا
 • بسته بندی پمپ بهداشتی از فرمولاسیون های خودنگهدار پشتیبانی می کند
 • از نظر بالینی، مصرف کننده و از نظر پوست تست شده است.

آنچه می توانید انتظار داشته باشید:


فورا:

شوینده کف کننده ظریف به آرامی و به طور موثر آرایش و ناخالصی ها را از روی پوست پاک می کند و در عین حال به سد ظریف آن احترام می گذارد تا احساس تمیزی، شادابی، نرمی و آرامش را به پوست بدهد*.

کرم دور چشم به راحتی جذب می شود و باعث آبرسانی و طراوت پوست می شود و به پوست احساس خنکی، تسکین و آرامش می دهد*.

سرم سبک وزن به سرعت جذب می شود بنابراین مواد فعال می توانند به سرعت وارد کار شوند. فوراً پوست تحت استرس را آرام و تسکین می دهد و احساس صافی و تغذیه به آن می دهد*.

کرم روز برای آبرسانی شدید و محافظت از پوست طراحی شده است. این محصول با SPF 30 به همراه محافظ آلودگی 3 بعدی فرموله شده است که به جلوگیری از تماس ذرات آلودگی مضر با سد پوستی کمک می کند. این به راحتی با پس از احساس بدون چربی اعمال می شود.

کرم شب غنی و کره ای با لیپیدهای تقلید کننده پوست فرموله شده است که برای تغذیه و ترمیم شدید پوست در طول شب طراحی شده است. به پوست احساس بازسازی، تسکین و راحتی می دهد*.

در طول زمان:

فناوری Ultra Calm در کرم دور چشم به کاهش حساسیت پوست کمک می کند، فناوری EyeRevive ظاهر سیاهی و پف را کاهش می دهد و DermaLift Active چین و چروک های پنجه کلاغی و زیر چشم را کاهش می دهد و استحکام و قابلیت ارتجاعی پوست در ناحیه چشم را بهبود می بخشد*.

این سرم یک فرمول غلیظ با فناوری Ultra Calm طراحی شده برای کاهش حساسیت پوست در طول زمان و DermaLift Active است که برای هدف قرار دادن پیری پوست مانند چین و چروک و از دست دادن تونیک طراحی شده است.

کرم روز و کرم شب برای تقویت سد پوستی و کمک به کاهش حساسیت پوست در طول زمان طراحی شده اند.

نظرات بی دلیل مصرف کنندگان در مورد NovAge Skinrelief Pro Resilient Set:

“مجموعه برای استفاده بسیار زیبا و همچنین ساده بود”

«محصولات بسیار آسان برای استفاده و نتایج تقریباً فوری هستند، مطمئناً در احساس پوست من. اگر پوست من احساس بهتری داشته باشد، به طور خودکار فکر می کنم که بهتر به نظر می رسد.»

"من نظراتی در مورد اینکه چقدر پوستم عالی است دریافت کردم."

Skin Relief Set NovAge

مجموعه 5 محصول سایز کامل برای تامین تمام نیازهای روزانه پوست شما طراحی شده است.

38382 NovAge NovAge Skinrelief Pro Resilient Foam Cleanser

کرم دور چشم انعطاف پذیر 38390 NovAge Skinrelief Pro

سرم ارتجاعی 38391 NovAge Skinrelief Pro

40794 NovAge Skinrelief Pro Resilient کرم روز SPF 30

کرم شب ارتجاعی 38385 NovAge Skinrelief Pro

Δ1 تست بالینی با استفاده از ست نواج Skinrelief – پاک کننده، کرم دور چشم، سرم، کرم روز بدون SPF و کرم شب. * تست مصرف کننده * 1 تست مصرف کننده با استفاده از NovAge Skinrelief Set – پاک کننده، کرم دور چشم، سرم، کرم روز بدون SPF و کرم شب. * 2 بر اساس خودارزیابی مصرف کننده قبل و بعد از استفاده از Skin Relief Set NovAge با استفاده از شاخص کیفیت زندگی درماتولوژی.

عناصر

مجهز به فناوری Ultra Calm، DermaLift Active و محافظ آلودگی 3D.

تکنولوژی فوق العاده آرام

فناوری Ultra Calm یک فعال طبیعی است که در سطوح مختلف برای بازگرداندن شرایط بهینه به پوست حساس کار می کند.

 • با غیرفعال کردن پاسخ های التهابی به محرک ها، پوست تحریک شده را تسکین می دهد.
 • با افزایش سطح NMF (عوامل مرطوب کننده طبیعی) در سد پوست، که آب را جذب و نگه می دارد، هیدراتاسیون را بازیابی می کند.
 • پوست را با بهینه سازی سازماندهی سلول های قرنیه و لیپیدهای خارج سلولی برای ساخت محکم و ایمن تقویت می کند.
 • با جلوگیری از تشکیل بیوفیلم های نامطلوب بر روی سطح پوست، به تعادل مجدد میکروبیوتای پوست کمک می کند.

DERMALIFT ACTIVE

DermaLift Active یک فعال طبیعی است که به این دلیل انتخاب شده است که کلاژن و الاستین شبیه رتینول را تحریک می کند، اما بدون مشکلات معمول تحمل پوست. درم لیفت اکتیو در شرایط آزمایشگاهی ثابت شده است که کلاژن را تا 63٪ افزایش می دهد و از نظر بالینی در داخل بدن ثابت شده است که چین و چروک های پای کلاغی را کاهش می دهد و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد.

DermaLift Active یک ماده "بازچرخه" و با منبع پایدار است که از درختان Rambutan کشت شده در باغ های دارای گواهی ارگانیک در ویتنام استخراج می شود. این شکل قوی پلی فنل، کوریلاژین، از برگ از طریق استخراج آبی به دست می آید و غلیظ می شود. این فرآیند DermaLift Active را قادر می‌سازد تا غلظت کورالیجین را حدود 15 برابر بیشتر از آنچه در برگ اصلی وجود دارد، ارائه دهد.

محافظ سه بعدی آلودگی

آلودگی می‌تواند محرکی برای پوست حساس باشد – ذرات آلودگی حاوی مواد شیمیایی هستند که می‌توانند توسط پوست جذب شوند و عملکرد طبیعی پوست را مختل کنند. محافظ آلودگی سه بعدی یک فناوری طبیعی است که برای جلوگیری از تماس ذرات آلودگی با پوست طراحی شده است. این فناوری دو پلیمر زیستی استخراج شده از گیاهان را ترکیب می کند که به هم متصل می شوند تا ساختاری متراکم و مشبک را تشکیل دهند. مش کاملاً برای حواس نامحسوس است، اما عملاً برای ذرات آلودگی مضر غیرقابل نفوذ است و مانند پوست دوم عمل می کند تا از تماس آنها با پوست شما جلوگیری کند.

به عنوان یک مزیت ثانویه، مش تشکیل شده توسط محافظ آلودگی 3 بعدی نیز مزایای تانسوری را ارائه می دهد تا یک اثر بلند کننده و سفت کننده ایجاد کند.

مواد دیگر:

38382 NovAge NovAge Skinrelief Pro Resilient Foam Cleanser

فوم هوا

فوم هوا نتیجه سورفکتانت‌های خفیف و زیست تخریب‌پذیر است که از بسته‌های مخصوص فومینگ خودکار تولید می‌شود. فرمولاسیون مخصوص پوست های حساس ایجاد شده است. فرمول سورفکتانت از طریق یک شبکه ریز در بطری پمپ رانده می شود و در نتیجه کف هوادار و موسی ایجاد می شود. ترکیب سورفکتانت های استفاده شده تعادل مناسبی را بین اثر پاک کنندگی ایجاد می کند و در عین حال به یکپارچگی سد پوستی احترام می گذارد.

D-PANTHENOL

D-Panthenol - همچنین به عنوان پروویتامین B5 شناخته می شود - یک ماده فعال با وزن مولکولی کم است که می تواند به راحتی از سد پوست عبور کند. پانتنول باعث افزایش هیدراتاسیون می شود و زمانی که با گلیسیرین ترکیب می شود موثرتر است. عملکرد سد پوست را بهبود می بخشد و همچنین می تواند به کاهش ناراحتی مرتبط با پوست حساس کمک کند.

کرم دور چشم انعطاف پذیر 38390 NovAge Skinrelief Pro

تکنولوژی EYEREVIVE

EyeRevive Technology یک اکتیو چند منظوره است که عصاره های قدرتمند و غنی از پلی فنل دو گل سفید – یاس عربی و زالزالک را ترکیب می کند. این برای کاهش سیاهی و پف زیر چشم طراحی شده است، که می تواند زمانی ظاهر شود که فرآورده های خونی از جمله رنگدانه زرد-نارنجی بیلی روبین از رگ های خونی ضعیف شده و در بافت اطراف انباشته می شوند و از تولید بیش از حد ملانین ایجاد می شود. Eye Revive در شرایط آزمایشگاهی نشان داده است که نفوذپذیری عروق را کاهش می دهد - که با دیواره های عروق خونی قوی تر ارتباط دارد. فناوری EyeRevive در داخل بدن نشان داده است که سیاهی دور چشم را ظرف 14 روز کاهش می دهد ∆2 .

 ماده فعال آزمایش شده بالینی.

سرم ارتجاعی 38391 NovAge Skinrelief Pro

ویتامین E

ویتامین E یک ویتامین محلول در چربی است که به محافظت در برابر آسیب رادیکال های آزاد کمک می کند. در درجه اول به جلوگیری از اکسیداسیون لیپیدهای دیواره سلولی کمک می کند، که یک ویژگی کلیدی در کمک به حفظ یکپارچگی سد پوست و در نتیجه حالت مرطوب پوست است.

40794 NovAge Skinrelief Pro Resilient کرم روز SPF 30

SPF 30

ثابت شده است که فیلترهای UV مورد استفاده در NovAge Skinrelief محافظت با SPF 30 در برابر اشعه UVB دارند.

کرم شب ارتجاعی 38385 NovAge Skinrelief Pro

لیپیدهای طبیعی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سد پوست، لایه لیپیدی است - ماتریکسی از چربی‌های ویژه که سلول‌های پوست ما را در ساختاری محکم، منظم و قوی به هم می‌چسباند، شبیه به روشی که ملات آجرهای دیوار را به هم نگه می‌دارد. این لایه چربی برای پوست سالم و جوان بسیار مهم است، اما اغلب در پوست های حساس به خطر می افتد و همچنین با افزایش سن کاهش می یابد. هنگامی که لایه لیپیدی در معرض خطر قرار می گیرد، کل سد در معرض خطر قرار می گیرد: آب می تواند راحت تر از پوست خارج شود و مهاجمان نیز می توانند با سهولت بیشتری وارد پوست شوند. یک سد پوستی آسیب دیده خشن، خشک و کدر به نظر می رسد و ممکن است مستعد قرمزی، جوش و سوزش باشد. کرم شب NovAge Skinrelief با ترکیبی از لیپیدهای طبیعی شبیه به پوست از جمله کره شی و روغن جو دوسر سوئدی فرموله شده است. تقلید پوست به این معنی است که آنها ساختار مولکولی بسیار مشابهی با لیپیدهای تولید شده به طور طبیعی توسط پوست دارند. این روغن ها به بازیابی و حفظ یکپارچگی سد پوستی کمک می کنند

نحوه استفاده

روتین مراقبت از پوست 4 مرحله ای NovAge پایه و اساس روزانه شما برای داشتن پوستی جوان و سالم در هر سنی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این روال را دو بار در روز، هر روز دنبال کنید - و از تفاوت آن لذت ببرید.

مرحله 1: تمیز کردن - برای جذب آماده شوید

پاکسازی پوست صبح و عصر، ناخالصی ها را برای سلامت پوست از بین می برد و شرایط عالی برای جذب بقیه محصولات روتین شما ایجاد می کند.

 • صورت را با آب گرم بپاشید.
 • یک پمپ فوم پاک کننده را در دست پخش کنید.
 • به آرامی روی پوست مرطوب با نوک انگشتان ماساژ دهید و از ناحیه دور چشم خودداری کنید.
 • با آب تمیز کاملاً بشویید.
 • پوست را با یک حوله نرم به آرامی خشک کنید.

مرحله 2: چشم ها - روی چشم ها تمرکز کنید

کرم‌های دور چشم بافت‌های روشن‌تری دارند، بدون عطر هستند و به‌طور ویژه برای هدف قرار دادن نیازهای منحصربه‌فرد دور چشم مانند خطوط، پف و سیاهی دور چشم طراحی شده‌اند.

 • یک پمپ خامه پخش کنید.
 • کرم نقطه در امتداد استخوان مداری زیر هر چشم. از تماس مستقیم با چشم خودداری کنید.
 • با نوک انگشت به آرامی روی پوست ضربه بزنید تا جذب شود.

مرحله 3: تقویت - برق را فعال کنید

سرم های NovAge تقویت کننده روتین شما هستند. بافت مایع سرم به گونه ای طراحی شده است که قبل از استفاده از کرم روز یا شب، مواد فعال آبرسان و حفظ جوانی خود را به طور موثر ارائه دهد.

 • یک پمپ سرم پخش کنید.
 • سرم را روی پیشانی، بینی، گونه ها و چانه نقطه بزنید.
 • با حرکات دایره ای کوچک به آرامی روی پوست ماساژ دهید.
 • از ناحیه چشم دوری کنید.

مرحله 4: مرطوب کردن - دوباره پر کردن و محافظت

کرم های روز و شب NovAge لایه نهایی مواد فعال را همراه با رطوبت رسانی فراهم می کنند. کرم روز برای کمک به آبرسانی و محافظت از پوست شما در برابر عوامل محیطی طراحی شده است، در حالی که کرم شب برای کمک به بازسازی و تغذیه پوست شما در هنگام خواب طراحی شده است.

 • یک پمپ خامه پخش کنید.
 • کرم نقطه روی پیشانی، بینی، گونه ها و چانه.
 • کرم را به آرامی روی صورت و گردن ماساژ دهید یا ماساژ دهید تا جذب شود.
 • از ناحیه چشم دوری کنید.

مشخصات

حجم
مجموعه ۵ عددی سایز اصلی

دیدگاه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

سری جدید محصولات وانت WAUNT