4 قانون که برای داشتن پوستی زیبا باید رعایت کنید

مرحله 1 - تمیز کردن تونیکاتور
هر مرحله در مراقبت از پوست در واقع پوست را برای مرحله بعدی آماده می کند. به همین دلیل شروع صحیح مراقبت بسیار مهم است. راه انجام این کار استفاده از یک پاک کننده و تونر خوب است.

چرا باید تمیزش کنم؟
تمیز کردن پوست برای مراقبت از پوست ضروری است زیرا مواد زائد، کثیفی و سایر موارد ناخواسته را از پوست پاک می کند و همچنین ظرفیت نگهداری رطوبت پوست را در صورت نیاز افزایش می دهد.

چرا باید تمیز کنم؟
تونینگ یکی از مراحل پاکسازی طبیعی است و پوست شما را برای کارهای بعدی آماده می کند. سطح PH پوست شما را کاهش می دهد، پوست را آرام می کند و اجازه می دهد مرطوب کننده ها و سرم هایی که بعد از آن استفاده می کنید به راحتی جذب شوند. پوست خود را برای شروع خوب قرار دهید. این اولین قدم برای داشتن پوستی عالی است!

مرحله 2 - مراقبت از چشم

 اگر نمی خواهید سن شما زودتر مشخص شود، باید توجه ویژه ای به ناحیه چشم خود داشته باشید، زیرا علائم پیری اغلب در اینجا ظاهر می شود.

چرا کرم دور چشم؟
پوست دور چشم شما بسیار حساس و مستعد تحریک است، بنابراین باید از کرم دور چشم مخصوص این ناحیه استفاده کنید نه کرم روز و شب.

مرحله 3 - تقویت
این مرحله است که در آن سرم و تونیک پایه را به مراقبت از پوست خود اضافه می کنید - همانطور که در عنوان می گوید، "تقویت"!

چرا سرم؟
این محصولات به لطف فناوری قدرتمند خود به عمق پوست شما نفوذ می کنند و تاثیر کرم روز یا شب شما را افزایش می دهند.

مرحله 4 - مرطوب کردن
در مرحله آخر، پوست خود را با استفاده از کرم روز یا شب مرطوب می کنیم.

چرا کرم روز؟
کرم های روز رطوبت مورد نیاز پوست شما را در طول روز تامین می کنند و همچنین از آن در برابر استرس های خارجی، آفتاب و آلودگی هوا محافظت می کنند. به همین دلیل است که کرم های پوست اغلب با مواد نگهدارنده فعال فرموله می شوند.

چرا کرم شب؟
کرم های شب نیازهای تغذیه ای اضافی پوست را تامین می کنند. همانطور که شما شب ها می خوابید و انرژی خود را برای روز بعد جمع می کنید، پوست شما نیز همینطور است، بنابراین کمک به ریکاوری و بازسازی پوست با استفاده از کرم شب بسیار مهم است.

امروز روی مراقبت از پوست خوب سرمایه گذاری کنید، زمان های بد پوست را فراموش کنید و با پوست عالی خود بدرخشید!

امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. خوشحال میشم نظرات خودتان را با من به اشتراك بگذارید.

همچنین بخوانید...

10 دی 1401 وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...