غذای محدود انرژی برای کاهش وزن

آیا رسیدن به وزن مورد نظر برایتان سخت است؟ Wellness Energy Restriction Food برای کاهش وزن یک گزینه ایمن و فرموله شده علمی برای حمایت از شما در سفر کاهش وزن است. سرشار از پروتئین و فیبر است

غذای دارای محدودیت انرژی که برای کمک به شما در کاهش و کنترل وزن ایجاد شده است*؛ سرشار از پروتئین، غنی شده با فیبر برای کمک به بهبود هضم، و گیاهخوار است.

یک وعده غذایی متعادل و مغذی ارائه می دهد

در انجمن وگان ثبت شده است. زمانی که با شیر سویا مصرف شود به عنوان یک گزینه وگان/گیاهخواری مناسب است.

به جای 1 یا 2 وعده غذایی مطابق با اهداف وزنی خود مصرف کنید<br/> *محصولات تنها زمانی مفید هستند که به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی با محدودیت انرژی استفاده شوند. سایر مواد غذایی جزء ضروری این رژیم هستند. مصرف روزانه مایعات کافی مهم است. به عنوان یک گزینه گیاهی، توصیه می کنیم آن را با نوشیدنی های گیاهی مانند شیر سویا و شیر بادام تهیه کنید.

غذایی با محدودیت انرژی برای کاهش وزن که جایگزین یک وعده غذایی متعادل و مغذی می شود. فرمول غنی از پروتئین؛ حاوی 4.5 گرم فیبر و 23 ویتامین و مواد معدنی ضروری است. وقتی 25 گرم پودر با 250 میلی لیتر شیر گاو نیمه چرب (1.5 درصد چربی) مخلوط شود، 204 کیلو کالری مصرف می شود. می توانید آن را به جای 2 وعده برای کاهش وزن و 1 وعده برای حفظ وزن خود مصرف کنید. حاوی استویا، یک شیرین کننده گیاهی و بدون کالری است. فاقد قند اضافه شده است. مناسب برای رژیم های بدون گلوتن. حاوی 21 وعده به طور طبیعی حاوی قند است.

همچنین بخوانید...

09 دی 1401 وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...